W czym tkwi sekret rozkloszowanych sukienek?

Ostatnie lata pokazują, że zaraz obok małej czarnej stoją sukienki rozkloszowane, które są jedną z najbardziej uniwersalnych, pasujących niemal na każdą okazję kreacji. W szafie każdej kobiety powinna znaleźć się choć jedna sukienka rozkloszowana, która doskonale podkreśla atuty i krągłości ciała.

Sekret rozkloszowanych sukienek

Rozkloszowane sukienki to rodzaj odzieży, który w ciągu zaledwie kilku sekund może wyczarować rewelacyjnie podkreśloną talię, bez zbędnych zabiegów chirurgicznych czy katorżniczych treningów. Dodatkowym atutem rozkloszowanych sukienek jest fakt, że doskonale maskują mankamenty sylwetki, fantastycznie podkreślają biust oraz zasłaniają szerokie biodra. Sukienki rozkloszowane w wersji midi gwarantują ponadczasową elegancję, z kolei sukienki rozkloszowane mini fenomenalnie akcentują długie, szczupłe nogi. Co więcej, rynek oferuje również sukienki rozkloszowane maxi, które doskonale tuszują niedoskonałości kobiet posiadających kilka nadprogramowych kilogramów.

Komu pasuje sukienka rozkloszowana?

Sukienki rozkloszowane są niezwykle popularne, jednak wciąż spore grono osób twierdzi, iż nie pasują znacznej liczbie kobiet, ze względu na niekorzystną figurę. Doświadczenie pokazuje, że sukienki rozkloszowane świetnie układają się na różnorodnych sylwetkach. Tego rodzaju odzież doskonale leży na kobiecie z figurą jabłka. Wyrównuje proporcje, a ponadto tuszuje zbyt duży brzuszek i podkreśla zgrabne nogi.

Idealną figurą dla sukienki rozkloszowanej jest z pewnością klepsydra. Dzieje się tak, gdyż zazwyczaj sukienki rozkloszowane dzielą się na górę i dół, a miejsce podziału znajduje się w miejscu talii. Figura klepsydry pozwala na założenie paska, który umożliwi rewelacyjne podkreślenie pełnego biustu, z kolei rozkloszowany dół skutecznie ukryje zbyt duże biodra lub szerokie uda.

Bardzo dobrze prezentującą się figurą w sukienkach rozkloszowanych jest gruszka. Idealna sukienka uwydatni talię, optycznie powiększy piersi oraz zamaskuje biodra oraz uda.

Jak dobrze wyglądać w rozkloszowanej sukience?

Każdej kobiecie zależy na tym, by dobrze prezentować się w założonej kreacji. Z pewnością przed zakupem sukienki warto ją zmierzyć, jednak nie zawsze mamy ku temu okazję. Należy stawiać na fasony, które nie tylko nam się podobają, ale również uwydatnią atuty kobiecej sylwetki i skutecznie ukryją jej mankamenty. Dodatkowo, warto zwracać uwagę na kolor. Nasza cera, kolor włosów i oczu również mają wpływ na całokształt.