Kupuj sukienki online także zimą i jesienią!

Zakupy online w dzisiejszych czasach dla wielu z nas są normą. Nawet jeżeli przez lata nie byliśmy przekonani do tej formy, nieco wymusiła taką kolej rzeczy pandemia. Kiedy nie mogliśmy nigdzie wychodzić, jedyną opcja była sieć.

Dlatego też w tym czasie wiele osób zauważyło, jaka to wygoda i tym samym, choć wiele już się zmieniło, nadal kupujemy nie tylko sprzęty, jedzenie, książki, lecz także buty czy sukienki online. W drugiej połowie roku nie tak często sięgamy po sukienki. Mamy wrażenie, że jest to strój wiosenny i letni, a zimą królują spodnie i swetry. Jednak nic bardziej mylnego! Sukienki świetnie sprawdzają się sukienki, nawet te letnie. Które z nich wybrać? Jak je nosić? Podpowiadamy!

Nie bój się dziwnych połączeń!

Masz ulubioną letnią sukienkę, ale jest zdecydowanie za cienka na zimne miesiące? Pamiętasz, jak kilkanaście lat temu bez problemu zakładałyśmy spódnice na spodnie? Ten trend nie jest już tak szeroko zakrojony, ale wciąż działa!

Jeśli masz minisukienkę, która jest za krótka na zimę, załóż pod nią spodnie, a następnie dodaj ciepłe buty. Na wierzch możesz zarzucić rozpinany sweter, który sprawi, że będzie ci jeszcze cieplej!

Kiedy spodnie cię nie przekonują, wykorzystać ciepłe getry lub bardzo grube rajstopy.

Sukienki w kwiaty

Czy kwiecisty print zarezerwowany jest tylko na pierwszą połowę roku? Oczywiście, że nie. Doskonale sprawdzi się także zimą.

Koniec lata nie musi oznaczać, że twoje kwiatowe sukienki odeszły w zapomnienie. Przy odrobinie kreatywności możesz je nosić przez całą jesień i zimę! Wybierz tę z długim rękawem, aby chronić się przed zimnem, i dopasuj do niej skórzane buty. Jeśli wciąż czujesz, że to za mało, zarzuć kardigan. Rozpinane swetry zimą są prawdziwym zbawieniem.

Ciepłe sukienki z golfem

Oczywiście nie zawsze musimy korzystać z naszej letniej garderoby. Idealnie na jesień i zimę sprawdzi się kupno ciepłej sukienki, na przykład z golfem.

Możesz ją uzupełnić zarówno bardzo eleganckimi kozakami (do krótkich sukienek świetnie sprawdzą się muszkieterki), jak i sportowym obuwiem. Masz pełną dowolność. Sukienkę możesz także ścisnąć w talii ciekawym paskiem. To sprawi, że jedno ubranie można nosić na kilka sposobów.

Co jest niezbędne w jesiennej garderobie, jeśli chcemy nosić sukienki? Przyda się golf, ciepłe rajstopy lub getry, zimowe buty i rozpinane swetry. Dzięki tym elementom możemy sprawić, że nie tylko będziemy świetnie wyglądać, lecz także dobrze się czuć. Najważniejsze jest bowiem to, aby nie zmarznąć!