Jak nosić kamizelkę?

Outfit nr 1: na koszuli typu henley

Chcesz poznać jeden z najlepszych sposobów na swobodne noszenie kamizelki? Po prostu załóż koszulę typu henley i swoją ulubioną parę dżinsów. Z kamizelką w neutralnym kolorze (jak z marynarką) można nosić prawie każdy kolor koszuli henley i jeansów. Półbuty czy trampki są do tego świetnym uzupełnieniem.

Outfit nr 2: pod wiatrówką

Uzupełniając pierwszy strój, można zarzucić lekką kurtkę dla dodatkowego ciepła. Wiatrówka jest jednym z naszych topów na jesień, a może nawet przydać Ci się zimą, gdy założysz pikowaną kamizelkę.

Outfit nr 3: na koszuli z guzikami

Aby trochę się wystroić, możesz zamienić koszulę typu henley na wariant zapinany na guziki. Wypuść koszulę ze spodni, aby wyglądać swobodniej, lub wpuść ją do środka, jeśli wybierasz się do biura.

Outfit nr 4: w stylu smart casual

Wystrój się jeszcze bardziej, zostawiając koszulę wsuniętą i dodając wełniany sweter. Jest to ponadczasowy, elegancki, swobodny styl, który sprawdza się w każdej okazji, od zwykłych weekendów do randomowych dni pracy.

Outfit nr 5: na sztruksowej koszuli

Sztruks to jedna z najlepszych tkanin na jesień. Charakteryzuje się naturalną strukturą i izolacją, dzięki czemu doskonale nadaje się na chłodniejsze dni. Jeśli jeszcze nie próbowałeś sztruksowej koszuli, daj jej szansę tej jesieni lub zimy. Jest to idealna warstwa podkładowa pod lekką kamizelkę.

Outfit nr 6: z szortami

Czasami po prostu potrzebujesz trochę więcej izolacji w te chłodne letnie noce, ale nie chcesz nosić kurtki przez całą noc. Rozwiązaniem jest lekka kamizelka. Grube, nieporęczne kamizelki nie sprawdzą się w połączeniu z szortami, ale cienka pikowana kamizelka zrobi to bez straty na wyglądzie.

Outfit nr 7: z kapturem

Aby uzyskać luźny wygląd, spróbuj nosić kamizelkę jako zewnętrzną warstwę nad klasyczną bluzą z kapturem w jasnoszarym kolorze. Połącz te górne warstwy z dżinsami i półbutami (lub trampkami), a będziesz gotowy na weekend.

Outfit nr 8: na bawełnianym swetrze

Jeśli koszula z kołnierzykiem jest zbyt szykowna, spróbuj nałożyć pikowaną kamizelkę na bawełniany sweter (lub bluzę). Jest to wygodne, swobodne połączenie, idealne na wiosnę i jesień. Zawsze można zarzucić kurtkę dla dodatkowego ciepła.

Outfit nr 9: na koszuli OCBD

Jeśli chcesz nosić koszulę z kołnierzykiem, ale nadal chcesz zachować swobodę, spróbuj wypuszczonej ze spodni koszuli Oxford Cloth Button Down (OCBD).

Bonus: z szalikiem

Dzięki odpowiednim warstwom, możesz utrzymać ciepło bez kurtki przez całą zimę, szczególnie jeśli nosisz szalik. Jeśli frustrują Cię szaliki, które zawsze są zbyt długie, spróbuj w tym roku jednego z krótszych szali!